FITNESS

 Grafik zajęć aktualizacja 05.02.2022r.

Intensywność mała

Intensywność średnia

Intensywność duża

Regulamin zapisów na zajęcia i korzystania z trampolin

 

 

CENNIK:

Zajęcia fitness:

Wejście jednorazowe.......................25 zł 

Karnety:    

4 wejścia.........................................60 zł 

8 wejść...........................................100 zł

12 wejść.........................................120 zł

OPEN miesięczny ...........................140 zł (ćwiczysz bez ograniczeń przez miesiąc)

OPEN tygodniowy.............................50 zł (ćwiczysz bez ograniczeń przez tydzień)

Analiza składu masy ciała.................5 zł

Każdy karnet jest ważny przez miesiąc od daty zakupu (np karnet zakupiony 15 stycznia jest ważny do 14 lutego) niewykorzystane wejścia przepadają po utracie jego ważności, wyjątek stanowi karnet tygodniowy który jest ważny 7 dni od daty zakupu np. zakupiony w środę jest ważny do wtorku następnego tygodnia. Posiadając Karnet OPEN można korzystać z zajęć fitness bez ograniczeń w okresie jego ważności.

Jesteś członkiem naszego klubu? już teraz bez żadnych dodatkowych opłat możesz skorzystać z porad żywieniowych świadczonych w naszym klubie, masz kjakieś pytania? zapraszamy ;)

 

RABATY!!!

Zbieraj karnety Kupując trzy takie same karnety pod rząd jeden po drugim z zachowaniem ciągłości dat, na trzeci otrzymujesz rabat 20%.

Emeryci i renciści oraz osoby uczące się do 25 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji otrzymują 20% rabatu na każdy zakupiony karnet.

50% rabatu na karnet dla klubowicza, wystarczy, że przyjdziesz ze swoim znajomym, jeśli on wykupi karnet Ty otrzymujesz jednorazowo 50 % rabatu na taki sam karnet, jaki zakupił Twój znajomy. Warunkiem otrzymania rabatu jest wskazanie znajomego przed wykupieniem przez niego karnetu, znajomi muszą być nowymi klubowiczami tzn., że nie korzystali wcześniej z usług naszego klubu. Masz czas 30 dni na wykupienie karnetu rabatowego liczone do wykupienia karnetu przez Twojego znajomego.